Eurogamer.pl

Zapowiedziano brutalną grę akcji Redeemer na PC

Z widokiem z góry.

Zespół deweloperów ze studia Sobaka zapowiedział swój najnowszy projekt - brutalną grę akcji Redeemer, z elementami „chodzonej” bijatyki.

Sytuację obserwujemy z góry, w rzucie izometrycznym, przedzierając się przez rzesze wrogów z wykorzystaniem pięści, młotów, broni palnej oraz przeróżnych elementów otoczenia.

1

Wasia w akcji

Głównym bohaterem jest Vasily. Sympatyczny Wasia to doświadczony i utalentowany żołnierz, który w przeszłości walczył dla najpotężniejszych korporacji na świecie, jako ochroniarz, zabójca czy nawet śledczy.

Ostatecznie jedna z firm postanawia pozbyć się naszej postaci. Jak to często bywa, nie wszystko idzie po myśli zamachowców, a Wasia ucieka z pułapki i ląduje w zakonie, gdzieś wśród zaśnieżonych górskich szczytów.

Przez 20 lat Vasily stara się odszukać sens istnienia razem z pomocnymi mnichami. Pokój burzy jednak pojawienie się przedstawicieli korporacji, więc bohater musi wrócić do walki.

Twórcy obiecują intensywną akcję z szerokim wyborem broni, ale także umiejętności: mamy ciosy kończące, skradanie czy morderstwa z wykorzystaniem elementów lokacji.

Poza odkrywaniem mrocznej przeszłości głównego bohatera w ramach kampanii fabularnej, sprawdzimy się także w trybie Areny, z treningową walką z kolejnymi falami wrogów.

Redeemer debiutuje wiosną tego roku na PC.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...