Eurogamer.pl

Niemal 15 minut gameplayu z futurystycznego The Surge

Z komentarzem twórców.

Niemieckie studio Deck13 - twórcy Lords of the Fallen - opublikowało nowy materiał z rozgrywki w futurystycznym The Surge, stawiającym na kamerę zza pleców postaci i wysoki poziom trudności, z inspiracjami czerpanymi z cyklu Souls.

Projektant Adam Hetenyi zaczyna od kilku mrocznych wnętrz opuszczonej fabryki. Celem jest uwolnienie menedżerów korporacji CREO. Ci mogą mieć odpowiedzi na temat ekologicznej katastrofy i zbuntowanych maszyn.

1

Dark Surge Souls Fallen

Po chwili dochodzi do pierwszej potyczki. Deweloper może więc wyjaśnić mechanikę energii walki, którą budujemy w ramach trwania starcia. Odpowiednie zasoby pozwalają wykonać na przykład efektowne ciosy kończące.

Są też postacie niezależne, które - oczywiście - proszą postać o wykonanie „drobnych przysług”. Do tego spojrzenie na ekran ekwipunku oraz wybór broni, którą „wycinamy” z pokonywanych przeciwników.

Jednocześnie musimy zwracać uwagę na energię naszego pancerza wspomaganego, określającą możliwości bohatera.

The Surge debiutuje w maju tego roku na PC, PS4 i Xbox One.

Produkcja osadzona jest w przyszłości, kiedy to globalne ocieplenie osiągnęło poziom krytyczny. Sytuacja stała się na tyle poważna, że doprowadziła do zapaści światowej gospodarki, pogrążając ludzi w biedzie.

Właśnie korporacja Creo - specjalizującej się w rozwiązywaniu „problemów ekologicznych” - wydaje się być odpowiedzialna za katastrofalne zmiany.

Główny bohater - Warren - zostaje zatrudniony jako pracownik wspomagany egzoszkieletem. Rutynowy zabieg wszczepienia w tkanki ciała wyposażenia niezbędnego do pracy zbiega się w czasie z katastrofą w głębi zakładu.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...