Eurogamer.pl

Dodatek Human Conditions do Watch Dogs 2 ukaże się 21 lutego na PS4

Wersje PC i Xbox One w marcu.

Firma Ubisoft ujawniła datę premiery Human Conditions - drugiego DLC do Watch Dogs 2. Rozszerzenie ukaże się 21 lutego, ale tylko na konsoli PlayStation 4.

Posiadacze pozostałych platform sprzętowych muszą uzbroić się w cierpliwość. W ramach współpracy z Sony, na PC i Xbox One dodatek trafi miesiąc później - 23 marca.

01

W skład rozszerzenia wejdą trzy misje fabularne. W pierwszym - Automata - Marcus stanie przed zadaniem pozyskania opracowanego przez firmę Nudle (tutejszego odpowiednika Google) biometrycznego systemu bezpieczeństwa, instalowanego w autonomicznych autach.

Grupa DedSec odkrywa, że mechanizm wykorzystywany jest do określenia wskaźnika życia. Na podstawie uzyskanych wyników, podejmowana jest decyzja czy w razie wypadku samochodowego dany pasażer powinien być oszczędzony, czy uśmiercony.

W drugim zadaniu - o nazwie Bad Medicine - Marcus połączy siły z tajemniczym zabójcą. Wspólnie spróbują wyeliminować osobnika, szantażującego miejskie szpitale.

Ostatnią misję zatytułowano Caustic Progress, ale szczegółów nie podano. Twórcy podkreślają, że dostęp do wszystkich wyzwań z DLC uzyskamy w dowolnym momencie kampanii z podstawowej wersji gry.

Rozszerzenie zaoferuje też nowe zadanie dla trybu współpracy, z kilkoma celami do wykonania. Pojawi się też kolejny typ przeciwnika - dysponujący zaawansowanym uzbrojeniem i potrafiący wyłączać zdolności hakerskie postaci gracza Jammer.

W planach jest jeszcze jedno DLC do Watch Dogs 2 - No Compromise. Dokładnej daty premiery na razie nie podano - wiadomo jedynie, że pakiet ukaże się wiosną.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...