Eurogamer.pl

Bijatyka Injustice 2 otrzyma wersję mobilną

Przenośna walka.

Dyrektor kreatywny studia NetherRealm - Ed Boon - potwierdził na Twitterze, że bijatyka Injustice 2 doczeka się wersji na urządzenia mobilne, na wzór poprzedniej odsłony serii - Injustice: Gods Among Us.

Jak donosi serwis TouchArcade, choć na premierę przenośnej produkcji trzeba jeszcze poczekać, to wersja testowa dostępna jest już choćby na iOS na Filipinach, w ramach tak zwanego soft-launch.

1

Nie może zabraknąć kryształów

Stąd wiemy, że mamy do czynienia z darmowym tytułem. Mechanika rozgrywki nie zmieniła się w większym stopniu w porównaniu z poprzednią częścią. Do podstawowych ciosów nadal służą szybkie puknięcia w ekran urządzenia, a mocniejsze ataki to już przesuwanie palcem po wyświetlaczu.

Zakres ciosów rozszerzono jednak poprzez odpowiednie wybieranie kierunków przesunięć. Ruch do tytułu i puknięcie to teraz atak zasięgowy, ruch w górę to skok, a ruch w dół - kucnięcie. To powinno pogłębić listę dostępnych ciosów.

Soft-launch oznacza, że do premiery pełnej wersji mogą jeszcze pojawić się modyfikacje, lecz bazowe założenia rozgrywki zapewne pozostaną bez zmian.

Mobilna odsłona Injustice: Gods Among Us cieszyła się dużym zainteresowaniem i na pewno wygenerowała spore przychody dla Warner Bros. Interactive, więc prace nad drugą grą nie powinny być zaskoczeniem - o sequelu mówiło się już latem ubiegłego roku.

Mobilne Injustice 2 będzie także kolejnym pojedynkiem na linii DC kontra Marvel. Obecnie w sferze przenośnych bijatyk triumfy święci bowiem Contest of Champions, z postaciami z produkcji tego drugiego wydawnictwa.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...