Eurogamer.pl

Halo Wars 2 na Windows 10 będzie dostępne w wersji pudełkowej

Współpraca Microsoftu z THQ Nordic.

Microsoft Studios i deweloperzy z 343 Industries nawiązali współpracę z firmą THQ Nordic, by do sklepów trafiła pudełkowa wersja Halo Wars 2 na PC.

Strategia debiutuje 21 lutego na komputerach z Windows 10 oraz na Xbox One.

Produkcja, za którą odpowiada nie tylko 343 Industries, ale także weterani gatunku ze studia Creative Assembly, będzie pierwszym tytułem na wyłączność Windows 10 wydanym w pudełku.

„Dodatkowo przy zakupie nośnika fizycznego zostanie udzielony dostęp cyfrowy do wersji na Xbox One poprzez Xbox Play Anywhere” - czytamy w informacji prasowej.

„Oprócz podstawowej wersji gry dostępna będzie również wersja Ultimate, która zawierać będzie z czterodniowy przedpremierowy dostęp oraz Halo Wars Definitive Edition, czyli poprawioną wersję pierwszej części serii”.

Podstawowe wydanie zostało wycenione na 60 euro, a wersja Ultimate to koszt 80 euro. Oficjalne ceny dla polskiego rynku nie są jeszcze znane.

Sequel wydanej w 2009 gry studia Ensemble stawia na prostotę rozgrywki. Użytkownicy skupią się na produkcji jednostek i wysyłaniu ich do walki. Element budowania bazy ograniczony został do minimum, podobnie jak konieczność zbierania surowców.

Reklama

Komentarze (1)

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...