Eurogamer.pl

Halo Wars 2 na Windows 10 będzie dostępne w wersji pudełkowej

Współpraca Microsoftu z THQ Nordic.

Microsoft Studios i deweloperzy z 343 Industries nawiązali współpracę z firmą THQ Nordic, by do sklepów trafiła pudełkowa wersja Halo Wars 2 na PC.

Strategia debiutuje 21 lutego na komputerach z Windows 10 oraz na Xbox One.

Produkcja, za którą odpowiada nie tylko 343 Industries, ale także weterani gatunku ze studia Creative Assembly, będzie pierwszym tytułem na wyłączność Windows 10 wydanym w pudełku.

„Dodatkowo przy zakupie nośnika fizycznego zostanie udzielony dostęp cyfrowy do wersji na Xbox One poprzez Xbox Play Anywhere” - czytamy w informacji prasowej.

„Oprócz podstawowej wersji gry dostępna będzie również wersja Ultimate, która zawierać będzie z czterodniowy przedpremierowy dostęp oraz Halo Wars Definitive Edition, czyli poprawioną wersję pierwszej części serii”.

Podstawowe wydanie zostało wycenione na 60 euro, a wersja Ultimate to koszt 80 euro. Oficjalne ceny dla polskiego rynku nie są jeszcze znane.

Sequel wydanej w 2009 gry studia Ensemble stawia na prostotę rozgrywki. Użytkownicy skupią się na produkcji jednostek i wysyłaniu ich do walki. Element budowania bazy ograniczony został do minimum, podobnie jak konieczność zbierania surowców.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...