Eurogamer.pl

Zamknięte testy beta For Honor rozpoczną się 26 stycznia

Jest też nowy zwiastun.

Przedstawiciele firmy Ubisoft ujawnili datę startu zamkniętej bety trybu wieloosobowego nastawionego na akcję For Honor. Tytuł będzie można sprawdzić w dniach 26-29 stycznia na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Aby wyrazić chęć przetestowania produkcji, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej projektu. Dostęp do wczesnej wersji gry otrzymają użytkownicy wybrani przez twórców.

01

W trakcie bety gracze wezmą udział w wojnie frakcji. Opowiadając się po jednej z trzech stron konfliktu (rycerzy, samurajów lub wikingów), będą walczyć w imię danego ugrupowania, w zamian zdobywając różnego rodzaju nagrody.

Zwolennicy armii, która w momencie zakończenia okaże się najlepsza, dostaną dodatkowy prezent. Wszystkie bonusy będzie można oczywiście przenieść do pełnej wersji gry.

Jednocześnie firma Ubisoft opublikowała kolejny zwiastun produkcji. W dostępnym poniżej trailerze pewien bliżej niesprecyzowany rycerz opowiada o tytułowym honorze.

W grze kierując wybranym bohaterem weźmiemy udział w efektownych starciach. System walki opiera się na refleksie oraz zręczności, a przede wszystkim na odpowiednim reagowaniu na zachowania oponenta.

Zobacz: For Honor - poradnik i najlepsze porady

Twórcy planują dodatkową zawartość, która zostanie wydana już po premierze produkcji. Podkreślają jednocześnie, że wszystkie mapy oraz tryby zabawy mają być darmowe.

W produkcji znajdzie się jednak nie tylko wariant wieloosobowy, ale też kampanię fabularną, w której weźmiemy udział w wojnie między rycerzami, samurajami i wikingami.

Pełna wersja For Honor zadebiutuje 14 lutego na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...