Eurogamer.pl

Kolejny nieuchwytny cel w grze Hitman już od 13 stycznia

Misja w Kolorado.

Deweloperzy ze studia IO Interactive poinformowali, że nowy nieuchwytny cel w grze Hitman zostanie udostępniony w piątek, 13 stycznia.

Zadaniem graczy będzie wyeliminowanie Richarda M. Foremana na terenie bazy w Kolorado. Ponadto, 47 będzie musiał wykraść ważne dokumenty.

Misje związane z nieuchwytnymi celami nie są powiązane z głównym wątkiem, ale pojawiają się w grze regularnie od premiery pierwszego epizodu.

Gracze mają zawsze ograniczony czas na wykonanie wyzwania - to zazwyczaj 7 dni. Różne elementy lokacji mogą być nieco zmienione, a główny cel nigdy nie jest oznaczony na mapie.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Co więcej, porażka jest niedopuszczalna. Zadanie można zresetować zanim je ukończymy, ale jeżeli 47 zginie lub cel ucieknie, nie mamy szans na powtórne podejście.

hitcel

Za zlikwidowanie nieuchwytnego celu w każdej lokacji, gracze otrzymują dodatkowe stroje dla bohatera. Dodatkowe nagrody czekają na tych, którym uda się wykonać wiele misji z dobrym wynikiem punktowym.

Pierwszy sezon Hitmana jest już dostępny na PC, PS4 i Xbox One w dystrybucji cyfrowej. Wersja pudełkowe trafi do sprzedaży 31 stycznia.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...