Eurogamer.pl

Sieciowe Beyond Despair przemówi do fanów Stalkera

Wkrótce na Steamie.

Gracze narzekający na brak postapokaliptycznych produkcji w stylu serii S.T.A.L.K.E.R. powinni przyjrzeć się sieciowemu Beyond Despair, starającemu się generować podobne wrażenia i odczucia.

Nie brakuje oczywiście różnic, wśród których wymienić należy głównie właśnie rozgrywkę przez internet, bez fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza. Na jednym serwerze znajdzie się maksymalnie 14 graczy, ale nie zabraknie też postaci niezależnych i tajemnic do odkrycia.

1

Jest leśnie

„Beyond Despair to głównie żyjący świat, który miał i nadal posiada własną historię” - czytamy w opisie deweloperów z rosyjskiego PixelMate. „Poprzez notki, dzienniki i zapisy audio gracz może poznać opowieść oraz przydatne umiejętności i lepiej zrozumieć wydarzenia.”

Nie zabraknie więc eksploracji postapokaliptycznego, zrujnowanego świata, mutantów, systemu rzemiosła, mrocznych lasów, tajemniczych zabudowań czy nawet anomalii.

Jak prezentuje poniższy materiał wideo z zapisem rozgrywki, gracze muszą dbać o podstawowe potrzebny (głód, pragnienie, ciepło). Jest też sporo budynków do splądrowania i zwiedzenia.

Beyond Despair w połowie stycznia zadebiutuje w programie Early Access na Steamie.

Reklama

Komentarze

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...