Eurogamer.pl

Skyrim i trójwymiarowe Mario tytułami startowymi Nintendo Switch - raport

Splatoon dodatkiem do droższej wersji konsoli.

The Elder Scroll V: Skyrim oraz nowa, trójwymiarowa odsłona Super Mario znajdą się wśród gier, które zadebiutują razem z konsolą Nintendo Switch - informuje serwis Let's Play Video Games.

Autorka wiadomości, Laura Dale, udowodniła już w przeszłości, że ma dostęp do wiarygodnych źródeł. Przed oficjalnym potwierdzeniem publikowała między innymi informacje o dacie ujawnienia konsoli, a także o nazwie platformy i budowie oraz wyglądzie urządzenia.

Nowe Super Mario ma przypominać w założeniach Mario 64, Sunshine lub Mario Galaxy. Z jednej, centralnej lokacji, będziemy podróżować do innych. Większy nacisk ma zostać położony na eksplorację.

Nie zabraknie też możliwości kooperacji - najprawdopodobniej dla dwóch graczy.

smswitch

Ostatnią odsłoną Super Mario, która oferowała podobną perspektywę i możliwość manipulowania kamerą, było wydane w 2002 roku Sunshine

Kolejne informacje dotyczą Skyrima. Obecność tej gry na platformie Switch wydaje się oczywista - fragmenty rozgrywki prezentowano w zwiastunie sprzętu, ale Bethesda nie potwierdziła oficjalnie, że RPG trafi na tę konsolę.

LPVG twierdzi, że użytkownicy Switch w dniu premiery urządzenia otrzymają wersję, która zadebiutowała niedawno na PS4 i Xbox One.

Wreszcie, poinformowano również, że do sprzedaży mają trafić dwie wersje konsoli. Do droższej dołączony zostanie port nietypowej strzelanki Splatoon z Wii U.

Wersja na Switch ma być rozbudowana - jak sugerował zwiastun konsoli. Twórcy mają wprowadzić między innymi dodatkową zawartość do trybu dla jednego gracza.

Reklama

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!