Eurogamer.pl

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Romans z Shani

W jaki sposób nawiązać bliską relację z medyczką?

W trakcie wykonywania misji Hulaj Dusza! wejdziesz do mieszkania dziewczyny, gdzie spotkasz żołnierzy. Podczas rozmowy ich dowódca zapyta cię czy Shani ci się podoba. Możesz odpowiedzieć, że jest piękną kobietą lub, że nie jest w twoim typie.

W późniejszej części tej samej misji, spotkasz Shani przed rezydencją Evereców. Dziewczyna zaproponuje ci udanie się wraz z nią na ślub przyjaciółki. Jeśli zależy ci na romansie zgódź się na jej propozycję (chociaż trafisz na niego bez względu na wybraną odpowiedź).

W trakcie tej samej misji, podczas rozmowy z duchem Witolda możesz powiedzieć mu czy Shani coś dla ciebie wcześniej znaczyła lub, że nic was nie łączyło. Kolejna sytuacja pojawi się na weselu w tej samej misji. Po tańcu możesz odpowiedzieć Shani czy postąpiłbyś podobnie, jak Witold czy też w ogóle nie wziąłbyś udziału w tańcu. Na weselu możesz również na przykład wziąć udział w zabawie polegającej na wyciągnięciu bucika dziewczyny ze stawu.

shani

Kluczowym momentem jest jednak zadanie dodatkowe "W księżycową jasną noc" (pojawia się w dzienniku automatycznie w trakcie wesela w misji Hulaj Dusza!), a konkretnie moment, w którym wybierasz się z Shani na spacer. Dziewczyna zapyta cię w pewnej chwili czy chcesz z nią zostać („Pocałunek mi nie wystarczy") czy wrócić na wesele. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, to nawiążesz z medyczką romans.

W późniejszym etapie gry możesz spotkać się z Shani jeszcze raz, w trakcie misji głównej Kto sieje wiatr... (jest to opcjonalne). Po rozmowie z człowiekiem Olgierda dowiesz się od niego, że pytała o ciebie Shani. Udaj się do jej mieszkania w południowo-wschodniej części Oxenfurtu i rozpocznij rozmowę, pytając co się stało.

Dowiesz się, że Redańczycy wysyłają ją na front. Możesz powiedzieć, że rozumiesz tę decyzję lub spróbować powiedzieć, żeby została. Bez względu na wybraną opcję dziewczyna opuści miasto, mówiąc, że w przyszłości na pewno spotka się jeszcze z Geraltem.

Powrót do spisu treści: Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Poradnik do dodatku

Reklama

Komentarze (1)

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...