Eurogamer.pl

Wiedźmin 3 - Zlecenie: Zaginiony patrol (Velen)

Zlecenie wiedźmińskie polegające na odszukanie zaginionych wojowników.

Misję możesz przyjąć po przeczytaniu komunikatu na tablicy ogłoszeń (Mapa #1) w obozie Nilfgaardu na południowym wschodzie. Po zapoznaniu się z treścią informacji udaj się do kwatermistrza Eggebrachta przebywającego w okolicznym namiocie, aby zdobyć więcej wiadomości.

  • Uwaga: sugerowany poziom doświadczenia - 7
mz037

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Okaże się, że kwatermistrz wysłał niedawno na patrol kilku żołnierzy, ale żaden z nich nie wrócił. Twoim celem będzie dowiedzenie się, co się z nimi stało. Zacznij od wyruszenia na północny zachód (#3), gdzie wojacy zostali wysłani. Przy wodzie natkniesz się na opuszczony obóz (#3). Rozejrzyj się przy pomocy wiedźmińskich zmysłów i zlokalizuj ślady na ziemi, które prowadzą wzdłuż ścieżki.

Zacznij kierować się na zachód, aż dotrzesz do zwłok (#4). Przyjrzyj im się i ruszaj dalej po śladach. Na południowej ścieżce natkniesz się na wywernę (#5). W trakcie walki stosuj uniki i uważaj na ataki oraz szarże potwora. Kiedy pikuje na ciebie z góry najlepiej jest zestrzelić go kuszą. Po zabiciu ptaka przeszukaj jego ciało i wróć do obozu (#1).

Następnie: Wiedźmin 3 - Zlecenie: Tajemnicze ślady (Velen)

Powrót do spisu treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...